BILINGUAL SCHOOL OSTRAVA

CARE CENTRE

Care Centre slouží jako relaxace po ukončení vyučování. Činnost ve všech oblastech je dobrovolná, děti mají vždy možnost vlastního výběru jak trávit volný čas. U volnočasových a jiných aktivit je u dětí důležitá snaha a činnost sama, ne výsledek.

Děti se mohou aktivně podílet na plánování, přípravě, realizaci a hodnocení všech zájmových činností.

Oddělení bilingvních tříd:

1. Oddělení Ms. Kláry                      Mgr. Klára Čikasová              (cikasova@zs-ostrcil.cz)

2. Oddělení Ms. Lucky                     Lucie Jarošová, DiS               (jarosova@zs-ostrcil.cz)

3. Oddělení Ms Žanety                    Mgr. Žaneta Matějková          (matejkova@zs-ostrcil.cz)

4. Oddělení Ms. Katky                     Mgr. Kateřina Mrtýnková         (mrtynkova@zs-ostrcil.cz