BILINGUAL SCHOOL OSTRAVA

Děti z mateřské školy na návštěvě bilingvy

V tomto týdnu jsme mezi nás na chvíli přivítali děti z naší mateřské školy. Děti se přišly podívat na to, jak to chodí ve škole! Naši třeťáci se ujali role učitelů a my můžeme bez váhání říct, že žáci vzali přípravu opravdu vážně a s respektem, a jako učitelé obstáli na jedničku!

Školáci seznámili své mladší kamarády s tím, co je již brzy čeká - tedy se základy čtení, psaní a počítání. Bylo moc milé vidět, jak se starší žáci s trpělivostí věnovali našim nejmenším školáčkům a sdíleli s nimi školní činnosti.

Věřím, že tato setkání byla přínosem nejen pro naši návštěvu z mateřské školy, ale také pro třeťáky, protože nahlédli do zákulisí plánování vyučovací hodiny a v praxi poznali, jaké to je učit, vysvětlovat, být pomocnou rukou i přítelem a vše stihnout za velmi rychle ubíhajících 45 minut.