BILINGUAL SCHOOL OSTRAVA

Závěrečné assembly a graduace páťáků 2022/2023

Již tradičně se celá bilingva potkala na školním hřišti. Dnešní assembly se ale od ostatních přece jen lišilo. Nejen že jsme opět vyhlásili vítězný tým za měsíc červen, ale sečetli jsme také skóre za všechny školní měsíce tohoto roku a vyhlásili celkové umístění! Velkou radost a výskot jsme letos slyšeli z "Yellow House"! Gratulujeme k vítězství!
Závěrečné assembly bylo dnes velkým dnem také pro páťáky. Mají za sebou pět let studia, zážitků, projektových dní a dalších dobrodružství a my je pomyslně pouštíme dál. Přechází na druhý stupeň a také na gymnázia. V září páťáci jako nejstarší mazáci vítali prvňáčky, aby je dnes ke graduaci na oplátku prvňáčci vyprovodili přes pomyslné dveře z domečků ven. Všem přejeme hodně štěstí do dalších let!
Krásné léto!