BILINGUAL SCHOOL OSTRAVA

OZDRAVNÝ POBYT 7. ROČNÍKŮ

V termínu 13. 3. - 26. 3. 2023 strávilo 70 žáků naší školy dva pohodové týdny plné her, soutěží, turistiky a lyžování v nádherném prostředí v Karlově pod Pradědem.

V prvním týdnu absolvovali výuku lyžování a snowbordingu ve Ski areálu Myšák.

Ve druhém týdnu v dopoledních hodinách proběhla výuka, v rámci projektového vyučování žáci plnili úkoly zaměřené na orientaci v terénu, turistické značky a piktogramy, pomocí měřících  přístrojů měřili teplotním čidlem teplotu vody v potoce a řece Moravici, popř. sníh. Vysvětlili si pojem pH .....

V odpoledních hodinách měli žáci připravený bohatý program – bobování, návštěva Karlovy Studánky, výlet na Praděd, vycházky do okolí a využili také hotelový bazén a tělocvičnu…..

Určitě budou vzpomínat i na zábavné večery – kvízy, hry, soutěže, zpívání s kytarou, třída baví třídu, diskotéka, kino, závěrečný „Pizza večer“ …..

Velké poděkování patří skvělému kreativnímu týmu všech pedagogických pracovníků, kteří si pro naše žáky tento bohatý program připravili.

S. Podešvová

GALERIE: