• Vyhlášení vítězů Houses - červnové i celkové 01

Závěrečné vyhlášení Houses

29.června 2021
    Prázdniny už klepou na dveře a bilingva se se školním rokem loučila tradičním "assembly". Děti prokázaly bezva spolupráci a v týmech utvořily obrovský nápis "BYE!"
  • 10.2.2021 -Zimní sporty v Lišce (30)

Zímní sporty v Lišce - profesionální sportovci mezi námi!

10.února 2021
    Kouzlit na ledu dokážou naše děti, když se promění v sochaře z ledu, ale také v ligové hokejisty se vším všudy! Nevšední zážitek měly děti v Lišce z návštěvy tatínka - ligového hokejisty, který dětem přinesl ukázat svou hokejovou výstroj a seznámil je s prostředím profesionálního sportu!
  • 22.12.2020-Na koledu pro pejsky (6)

***Zvíře v nouzi*** MŠ - Na koledu k pejskům

13.prosince 2020
    Stejně jako ve škole, také ve školce probíhala sbírka pelíšků, dek, krmiva, dobrot a hraček pro pejsky z městského útulku v Třebovicích. Všem čtyřnohým kamarádům přejí děti a paní učitelky ze školky Veselé Vánoce