ZÁKLADNÍ ŠKOLA OSTRAVA

Krásný den milí rodiče a děti,

s velkým nadšením a radostí za Vámi letos přicházíme na Vaší základní školu a otevíráme i u Vás taneční kroužek All for Dance. Tento kroužek je speciální v tom, že Vaše děti hravě a s radostí objevují tanec, hudbu, své tělo a skrz to vše i sami sebe, je nastaven hravou formou, netlačíme na výkon. Děti jsou u nás jako doma, povídáme si, zajímají nás a máme je prostě moc rádi. ♥ Děti od nás jako dárek získají i deníček v elektronické podobě, který je plný tanečních i netanečních her a zábavy a (za)baví je i doma. Zároveň je to krásný průvodce, jak se s dětmi můžete bavit také a ještě více si porozumět a sblížit se. ♥ Přijdte si to s námi zkusit zdarma: 13. 9. 2023 od 14 do 14:45 v malé tělocvičně ZŠ Ostrčilova, jestli se Vám to bude líbit, můžete chodit pravidelně: středy od 16 do 17 v malé tělocvičně.