Výlet do neznáma

Výherci soutěže „příroda s otazníky“ si dnes 22. 6. 2017 vybrali svou zaslouženou výhru a vyrazili na „VÝLET DO NEZNÁMA“. První zastávkou byla nádherná rezervace „Kotvice“ ve Studénce, kde nás průvodce dokonale s touto přírodní rezervací seznámil a ukázal nám krásy tohoto rybníka. Kormoráni nám létali téměř nad hlavou a ostré a zajímavé plody Kotvice plovoucí si žáci odnesli domů, jako suvenýr. Druhou zastávkou byla záchranná stanice v Bartošovicích, odkud si děti odnesly nejen úžasný zážitek z blízkosti dravých ptáků a jiných odchycených, ale do přírody již nenavrácených zvířat, ale také důležité poznatky o tom, jak se k nalezeným zvířatům chovat nebo jak jim pomoct v případě nějakého zranění.

Tento vyhraný výlet jsme si všichni parádně užili a doufám, že i příští rok se nám podaří v této soutěži uspět a opět se na nějaký výlet do neznáma vydáme.

Mgr. Radka Folwarczna