5.E1 a 5.E2 Čtení pro Křídlení s Michalem Vieweghem

V pátek 2. 12. měli žáci 5. E1 a 5. E2 možnost zúčastnit se akce s názvem Čtení pro Křídlení s Michalem Vieweghem, která se konala v rámci kampaně Celé Česko čte dětem. Příhodnější místo než Dům knihy už snad ani organizátoři vybrat nemohli. A tak jsme, obklopeni knížkami všech žánrů, nedočkavě čekali, až se pan Spisovatel objeví a začne předčítat kousek z knížky Krátké pohádky pro unavené rodiče. Nás tedy rozhodně neunavil a za vtipný úryvek sklidil mohutný potlesk. Poté už následovaly otázky zvídavých čtenářů a celé setkání bylo zakončeno autogramiádou. Všichni jsme si odnášeli nejen dobý pocit z pěkně prožitého dopoledne, ale navíc i knížku, kterou jsme obdrželi jako památku na tento pěkný den.

Moc děkujeme za pozvání dětskému oddělení Knihovny města Ostravy.

Mgr. Tereza Šarounová