Fiktivní firma 2023/2024 - Bombex

Jak se nám daří?

Tento rok se naše firma zabývá výrobou šumivých bombiček a jmenujeme se Bombex.

V jakých kategoriích bude naše firma tento rok soutěžit na Veletrhu příležitostí na Černé louce?

Snažíme se vyrobit vizitku, máme slogan a logo, pracujeme na výrobě dárkového poukazu, v provozu je již web, e-shop doplníme o aktuální fotky výrobků, máme i Instagram a Facebook. Budeme vyrábět katalog firmy, točit video, kde se v jedné minutě musíme představit a stejně jako minulý rok se budeme prezentovat firmu v anglickém jazyce. Myslím, že i stánek bude tento rok velmi zajímavý, protože žáci se chtějí na jeho vzhledu podílet výhradně sami. Věřím tedy, že porota tuhle snahu a originalitu ocení.

Hned po Novém roce jsem se vrhli na výrobu „bombiček“ ze sušeného ovoce. Myslím, že i fotografie jsou velmi povedené. Sami můžete posoudit Na konci března budeme soutěžit, tak nám držte palce.