Sbírka pro Útulek v Třebovicích

Parlament v Útulku v Třebovicích

Podnětem navštívit Útulek v Třebovicích byla naše vánoční sbírka. Že byly Vánoce již dávno! Víme, ale po domluvě s útulkem, že v prosinci všeho mají hodně, se posun předání vlastně hodil všem. Naši parlamenťáci se tak mohli v lednu soustředit na uzavírání známek a zvířátka zase zatím pojídat pamlsky z Vánoc.

Celkem dvanáct zástupců ŠP tak mělo možnost nahlédnout do zázemí útulku. Každá cesta má cíl a ŠP splnil rovnou dva - předal dárky a ještě se zúčastnil exkurze, kterou milé paní ošetřovatelky pro žáky připravily. Na závěr se samozřejmě setkali i s těmi, o které celou dobu šlo - zatoulané a opuštěné pejsky. Psím nalezencům přejeme, aby na ně páníčci nezapomněli a vyzvedli si je, nebo našli štěstí u jiné adoptivní rodiny. Část pro kočky byla pro změnu předána paní Měrkové do útulku Mazlíčci v nouz!

Všem dárcům pamlsků a hraček moc děkujeme!