JOB SHADOWING – TUI (ŠPANĚLSKO), 16. – 27. ŘÍJEN - REFLEXE

Queridos Nuri, Andrea, Anna, Lucía, Marta, Oscar… ¡Muchas gracias por todo!

Díky vám víme, jaký je běžný den španělského učitele (každé úterý v práci do 19.00!) a zásluhou vaší iniciativy jsme měly možnost poznat také jiné školy v Tui a jeho okolí. Víme už, jak to funguje ve školkách, ve školách základních (více tradičních i více alternativních) a středních. V každé nás mile přijali a věnovali nám spoustu času.

To, co jsme ve vaší škole CEIP Número 1 obdivovaly nejvíce, bylo souznění všech učitelů a jejich vyzařující entusiasmus. Byly jsme také nadšené projektovou výukou (každé úterý a čtvrtek), důrazem na žákovy kompetence a prvky formativního hodnocení, vše, samozřejmě, v klimatu, které je ryze pozitivní a přátelské.

Stínování v Tui byla jedinečná profesní zkušenost s dlouhodobým vlivem na naše vyučovací styly. Těšíme se, jak všechny inspirace uplatníme ve vlastních hodinách s českými žáky.