Report ze Švédska - den pátý a šestý

Pátý den jsme vyrazili v deset hodin do školní tělocvičny. V tělocvičně jsme hráli týmové, paměťové a míčové hry. Poslední hra se jmenovala “indiansmyg” v překladu plížící se Indián a moc se nám líbila. Ke konci školy jsme studentům dali české sladkosti jako dárek a hned se na to vrhli. Nejvíce jim chutnaly bonpari a kofola. Když skončila škola, šli jsme na dlouhou procházku. Na zpáteční cestě jsme se stavili do města, kde jsme měli rozchod na hodinu. Když jsme se vrátili, byl čas na večeři. Měli jsme volný program, někteří šli do gymu a pak jsme šli spát.

V sobotu jsme měli sraz se švédskými studenty v hotelu na recepci pro ty, kteří chtěli jít na horu Norra Berget. Vyšli jsme z hotelu kolem desáté hodiny a pak už jsme jenom následovali studenty. Po cestě jsme museli vyjít po schodech a jít nádherným zasněženým lesem. Když jsme došli nahoru byla tam i vyhlídka, ze které byl krásný výhled na město a vedle toho restaurace, v níž jsme si mohli objednat co chceme. Když jsme šli zpátky na hotel, někteří studenti zůstali v hotelu déle, aby si s námi mohli zahrát stolní tenis. Potom jsme se rozloučili, šli na večeři, dodělávali prezentace a šli jsme spinkat.

Beátka(8.A) a Sofinka(8.B)