Report ze Švédska - den první a druhý

Jako první jsme jeli do Krakova na letiště, odletěli jsme v šest večer a čekal nás zhruba dvouhodinový let. Když jsme dorazili do Stockholmu, tak jsme překvapivě zjistili, že větší zima byla v Krakově. Pak jsme jeli asi čtyři hodiny autobusem do Sundsvallu. Do hotelu jsme dorazili krátce po jedné hodině ráno, takže jsme šli hnedka spát (teda většina). Ráno jsme šli na snídani, potom do obchůdku a do školy kde jsme si dali výborný oběd a pak se seznámili se studenty, kteří nás vřele přijali do kolektivu a šli jsme zpátky na hotel a potom do centra.Koupili jsme si horkou čokoládu, řasenku a nebo taky tvaroh:). Večer jsme měli večeři a taky stmelovací aktivity jako třeba Černý Petr, Taco kočka koza sýr pizza a nebo kvarteto.

Terezka a Lída