Zájezd do Anglie 2023 - Den 6.

JURSKÉ POBŘEŽÍ (S VÝUKOU)

Den 6.

Ahoj mami, tati a sestro,

děsně mě bolí nohy. To proto, že hodně chodíme. Dneska to bylo zvlášť náročné, protože jsme 1. Lezli do šíleného kopce (na další hrad), 2. Přešli Jurské pobřeží (Pozn.: Miss Katka sice tvrdila, že to byly jenom 4 kilometry z Jurského pobřeží, ale podle mě těch kilometrů mohlo být klidně víc.). Nejvíc mě ale překvapilo, že když jsme měli možnost na jedné louce zůstat (sedět nebo ležet), a celou cestu si tak významně zkrátit, chtěli všichni pokračovat a mně nezbývalo, než jít s nimi (upozorňovat na sebe jsem totiž nechtěl). Nakonec jsem byl rád, protože jsme dorazili na pláž a mohli si máchat nohy v moři. Teď ležím v posteli a vůbec mi nevadí, že jsme už nešli nakupovat další PRIMY (takže jich domů přivezu jenom těch 6, které jsem koupil včera).

Evžen