Zájezd do Anglie - Den 1. a 2.

JURSKÉ POBŘEŽÍ (S VÝUKOU)

Den 1. a 2.

Ahoj mami, tati a sestro,

mám se dobře!!! Píšu vám to, protože učitelky taky zajímá, jak se mám, Miss Katka se například pořád ujišťuje, zda je „všechno v pořádku“. Pokaždé všichni kývneme, protože ani nevíme, co by vlastně v pořádku nemělo být (když můžeme být na mobilech). Bojím se ale, že to (myslím ty mobily) bylo jenom do včerejška, aby nám rychleji uběhla cesta, ale učitelky do nich taky často hleděly a pořád si předávaly informace, prý „jak to bude nejlepší“. Včera nám ale daly dost času na dokoupení zásob, tak je chválím. Koupil jsem si: osm Primů, pět balení Walkers, dvě trička, jednu čepici, jednu zmrzlinu, jednu powerbanku, jednu hračku pro psa, jedno marshmallow a jedno kuře v KFC. A taky dvoje takisky. To ale bylo včera v Southampton. Dneska jsme ve Weymouth, kde spíme a kde budeme chodit do školy. Jo, a dobrá zpráva je, že pořád mám všechny věci (ty, které jsem ztratil, mi už mezitím někdo našel).

Evžen