Školní parlament ani o víkendu nezahálí!

Zástupci školního parlamentu Karolína a Vašek z 8. ročníku se první listopadový víkend věnovali práci pro školní parlament. Zúčastnili se setkání ostravských parlamentů pod záštitou Parlamentu dětí a mládeže města Ostravy, který si pro ně připravil možnost zapojit se do grantového programu - Bo nám to není jedno!!! V rámci tohoto projektu mohou žákovské parlamenty získat finanční podporu od 8 000 Kč do 15 000 Kč.

Celé dva dny se intenzivně proškolovali na půdě SVČ Korunka na to, aby byli schopni sami vytvořit, sepsat a následně podat grant, který bude přímo šitý na míru žákům naší školy. Samo vítězství je již určitě získání nových zkušeností, navázání nových přátelství napříč ostravskými školami, ale pomyslnou třešničkou na dortu by pak bylo i samotné získání grantu. Proto držte palce, ať to vyjde.