Konferenční finále Jr. NBA League ve Frýdku-Místku

FANTASTICKÝ ÚSPĚCH NAŠICH BASKEŤÁKŮ A BASKEŤAČEK

Postupujeme do finálové osmičky

5. ročníku Jr. NBA League Česká republika v Praze!

Ve středu 5. října 2022 se naši baskeťáci a baskeťačky zúčastnili velkého konferenčního finále Jr. NBA League ve sportovní hale Basketpoint ve Frýdku  - Místku.

Osm týmů zde v  play off bojovalo o dvě postupová místa do velkého celostátního finále, které se bude konat v listopadu ve sportovní hale Královka v Praze.

Naši sportovci svým vynikajícím týmovým výkonem a bojovností si zaslouženě vybojovali účast ve finálové osmičce.

Bylo to pro nás o to složitější, neboť v termínu  3. - 7. října byla polovina našeho basketbalového týmu na adaptačním pobytu v Karlově pod Pradědem v Jeseníkách.

Poděkování patří našim skvělým akčním rodičům, kteří naše baskeťáky den před turnajem přivezli z adaptačního pobytu a následně po vítězném postupu odvezli zpět do Jeseníků.

Bakeťákům, baskeťačkám z naší Ostrčilky a také všem rodičům děkuje.

S. Podešvová a H. Vrbová

Zdroj: https://eu.zonerama.com/baravelicka/Album/8978119