Zájezd do Skotska 2022 - 7. den

Zápisky cestovatele: Den sedmý

Sobota 11. června 2022. Poslední snídaně ve Skotsku, poslední lunch packet (a poslední housky), poslední cesta k „Morrisons“. Goodbye Scotland (určitě se sem vrátím) a tradá za dalším poznáváním směrem na jihovýchod (podél pobřeží). Návštěva hradu Alnwick (Harry Potter), kde se někteří z nás učili létat (na koštěti). Hrad je ovšem zajímavý i proto, že je z 12. století a jeho majitelé v něm stále žijí. Pak jsme jeli asi dvě hodiny na další místo (do Yorku, kde mají krásnou gotickou katedrálu a taky tam prodávají bezvadné fish and chips). Potom jsme jeli ještě asi 4 hodiny do Londýna, kam jsme přijeli celkem pozdě (až o půl jedenácté). Myslím si, že jsme fakt dobří, jak jsme to všechno zvládli (i v autobuse jsme si uklidili, protože nám to pan řidič nařídil a Miss Kiki to kontrolovala). Zítra nás čeká poslední den v Anglii.