Zájezd do Skotska 2022 - 6. den

Zápisky cestovatele: Den šestý

Do školy jsme šli mimořádně pěšky (prý abychom taky někdy měli tělocvik). Fakt ale je, že jsme cestou viděli i zajímavé věci (například college, která se stala předlohou pro školu z Bradavic). Po vyučování jsme hlasovali, kam odpoledne půjdeme utratit další peníze. Možnosti byly:

1. Primark
  2. Nákupní centrum
  3. Primark a nákupní centrum

Většina byla pro Primark a nákupní centrum (takže naše zavazadla opět trochu ztěžkla). Po náročných nákupech jsme se vydali na celkem nenáročný výstup na Calton Hill (tam jsme se seznámili s několika historickými památníky a se Španěly /ze Sevilly/). Pak jsme si jeli prohlédnout bývalou královskou jachtu Britannia (paní učitelka Lexová šla tentokrát vpředu a pořád volala, ať ji nikdo nepředbíhá, protože se jinak poztrácíme a že máme na všechno dost času /škoda, že to nikdy neříká, když čekáme ve fast foodu/). Nakonec jsme jeli na pláž (ne se koupat, jak si někteří mysleli, ale jenom se normálně projít /škoda, že to nepochopili úplně všichni, takže jsme se z pláže zase celkem brzy vrátili do autobusu/). I tak to byl bezva den.