Zájezd do Skotska 2022 - 4. den

Zápisky cestovatele: Den čtvrtý

Každá minuta přináší nové zážitky, přesto se život pomalu stává rutinou (domestikujeme). Snídaně (dnes např. toasty), odvoz na meeting point (jsou dva, „první“ a „druhý“), přestup do autobusu, odvoz do školy, škola, konec školy (to přijdou učitelky a každá svolává svou skupinu, např. „tigers“ nebo „pantalones“ /ve Skotsku!/). Počasí už taky ničím nepřekvapí (celý den stabilně pršelo, různá byla pouze intenzita deště).

Odpoledne bylo fajn (zastávka u ikonického „Forth /Rail/ Bridge“) a hodinka jízdy ke Stirling Castle (nejdříve ale bylo třeba nakoupit meče, vlajky a jiné potřebnosti /doma suvenýry vyvolají vzpomínky/). Uvnitř hradu jsme chodili ve skupinách (prý abychom nespadli z hradeb), nejlepší ze všeho byla hradní kuchyně (tam jsme se taky schovali před deštěm). Nakonec jsme jeli na „kelpíky“ (30 metrů vysoké hlavy koňů). Na večeři byly boloňské špagety (nebo pizza a tak).