Rainbow Run 2022

OSLAVA DNE DĚTÍ NA OSTRČILCE!!!

Na Den dětí jsme pro naše žáky i děti z mateřské školy plánovali opravdu něco velkolepého.

Za ty dva „covidové“ roky si to každý z nich zasloužil! Proto jsme ve spolupráci se spolkem Rainbow Run připravili zábavnou akci ke Dni dětí na našem školním hřišti.

Společně jsme tak jako jeden tým oslavili tento den opravdu úžasně!

Nechyběly sportovní aktivity, krásné počasí, venkovní bufet plný dobrot, stánek s čerstvými melouny, hudba, duhové nebe, Rainbow run plný barviček, a nakonec i asi nejoblíbenější aktivita – vodní bitva! Zdali žáci společně pokořili „nedobytnou pevnost“, kterou bránili samotní učitelé i to, jak celý dětský den probíhal se dozvíte v naší fotogalerii!

Snad se vážení rodiče nezlobíte, že jsme vám odpoledne vaše ratolesti vrátili lehce barevné! ????

Rainbow Run video