Pébéčko na Ostrčilce pokračuje

26. května 2023

Pébéčko na Ostrčilce pokračuje

Školní participativní rozpočet se pomalu přesouvá do své druhé poloviny. Po fázi přihlašování projektů žáky následovalo společné setkání navrhovatelů a jejich diskuse o jednotlivých projektech. Z tohoto setkání vzešlo finálních osm návrhů, ke kterým se v dalším kroku mělo vyjádřit vedení školy. Některé z projektů byly vyřazeny pro svou technickou nerealizovatelnost, část bude realizována z prostředků školy či v součinnosti se zřizovatelem MOaP a do fáze kampaně postoupily tři návrhy – sada míčů a vaku do každé třídy 2. stupně, šachy pro 2. stupeň a vybavení do kolárny. Tyto tři návrhy budou v následujícím týdnu jejich navrhovatelé propagovat a shánět pro ně podporu napříč celým 2. stupněm. Po této kampani bude následovat hlasování žáků a do konce školního roku bychom měli znát výsledky tohoto hlasování. Začátkem nového školního roku pak dojde k realizaci vítězných projektů, díky kterým bude naše škola pro žáky opět o něco příjemnějším místem.

S projektem se můžete blíže seznámit na tomto odkazu:

Pébéčko_na_Ostrčilce_pokračuje   Pébéčko_na_Ostrčilce_pokračuje