Miki s námi oslavil své 6. narozeniny. :)
Méďové měli možnost účastnit se 2 programů "Malá technická univerzita". Na chvíli se proměnili v malé vodohospodáře a malé energetiky. :)
Ze severního pólu jsme se přemístili rovnou do vesmíru. Dozvěděli jsme se spoustu nových věcí a ve třídě si vytvořili dokonce i vlastní vesmírnou stanici. :)
Vydali jsme se na severní pól mezi Eskymáky.
Zimu jsme si opravdu užili. Dělali jsme několik pokusů se sněhem, zkoumali jej pod mikroskopem, dokonce na něj i malovali, dělali mrazivé obrázky a spoustu dalších zábavných aktivit. :)
Viki a Eli s námi společně oslavily své 6. narozeniny. :)
Kuba s námi oslavil své 6. narozeniny. :)
Alex s námi oslavil své 6. narozeniny. :)
Zarinka s námi oslavila své 6. narozeniny. :)
Ještě nedávno jsme zapalovali první svíčku na adventním věnci a Štědrý den je najednou za dveřmi. Byl to krásný a kouzelný čas, který jsme si v kruhu svých kamarádů ve školce moc užili. Sněhu sice moc nebylo, ale i tak jsme stihli postavit sněhuláka a řádit ve sněhu. Na sbírku "Krabice od bot" se nám díky štědrým příspěvkům našich rodičů povedlo nakoupit krásné dárečky. Poctivě jsme vyráběli výrobky na náš vánoční jarmark, ozdobili stromeček nejen ve třídě, ale také venku před školkou. Seznámili se s těmi nejznámějšími tradicemi Vánoc a nakonec se nám podařilo vytvořit tu nejkrásnější atmosféru při našem třídním vánočním setkání s rodiči. Děkujeme za krásný půl rok a těšíme se po Novém roce na další zážitky. :)