Naše žákyně na celorepublikové přehlídce dětské sólové recitace

Ema Chramostová, žákyně 4. B, zvítězila ve své kategorii v krajském kole přehlídky mladých recitátorů. Odměnou jí byla účast v celorepublikové přehlídce dětské sólové recitace ve Svitavách. Záznam z této přehlídky nám zprostředkovala její maminka, paní Bára Chramostová:

Strávily jsme s Emou prodloužený víkend na recitační přehlídce "Dětská scéna 2016" a musím říci, že to bylo nad očekávání fajn.

Malebné Svitavy, profesionální organizace festivalu, dny nabité zajímavým programem - vystoupení recitátorů, workshopy s odbornými lektory, pro pedagogy (případně rodiče, připravující dítě), zajímavé besedy a diskuzní kluby, setkávání, divadelní představení, raut pro malé recitátory. Ema si to moc užila.

Vystoupení ve velkém sále zvládla výborně, od poroty pak slyšela víceméně samá slova chvály a také několik dobrých rad, jak pokračovat dál.

Přehlídka není soutěžní, takže i v tomhle si to děti alespoň užily bez nervů a rivality.

Posílám pro ilustraci několik fotek - včetně naskenované stránky deníku, kam jsme se dokonce dostaly s Emou na titulní stranu :-).

Děkuji, že jste Emě umožnili postup do soutěže, kde pokračovala až do této "třešničky na dortu".

Bára Chramostová

Děkujeme paní Chramostové za zprávu a Emě za vzornou reprezentaci školy.