Sportovní úspěch našeho žáka

Gratulujeme!

Budeme mít na ZŠ OSTRČILOVA druhého Lendla ?

Přestože nepatříme mezi sportovní základní školy, čas od času se i u nás objeví velká sportovní naděje. Ovšem vůbec poprvé můžeme říct, že máme ve svých řadách opravdového šampiona. Dalibor Svrčina je žákem 7. ročníku a je aktuálním mistrem České republiky v tenise. Pozor! Dvojnásobným – ve dvouhře i čtyřhře! Mimo to sbírá úspěchy i na mezinárodním kurtu. Nedávno hrál na mistrovství světa ve Francii. A minulý týden, spolu s dalšími dvěma českými reprezentanty,  vybojoval titul vícemistrů Evropy! I přes náročný tréninkový program, svědomitě plní individuální vzdělávací plán a proto v žákovské knížce u něj převážně najdete jedničky a dvojky. Jsme rádi, že Dalibor každým dnem žije a naplňuje svůj sportovní sen. Těšíme se z jeho úspěchů a ještě více z toho, že objevil svůj potenciál a má jasné životní cíle. Půjde-li to takhle dál, čeká jej slibná budoucnost. Moc bychom si přáli, aby zde jednou visel příspěvek o tom, jak náš bývalý žák vyhrál Wimbledon. Přejeme ti Dalibore, aby ti nadále sloužilo zdraví a kondice. Držíme palce ve všech životních zkouškách a turnajích. Jsme rádi, že jsi podle slov tvých i rodičů u nás ve škole spokojený.

Mgr. Michal Pernecký