Charitativní akce „500 Reps pro děti“

Dívky z 8.B se zúčastnily charitativní akce „500 Reps pro děti“

Ve čtvrtek 17. prosince se děvčata z 8.B třídy zúčastnily v hodině TV charitativní akce zaměřené na pomoc dětem z dětského oddělení Městské nemocnice v Ostravě. Tato akce vystupuje pod názvem „500 Reps pro děti“ (reps= opakování), kterou organizuje Colliery CrossFit Ostrava.

O co v této akci jde? Úkolem jedinců je odcvičit jednu verzi ze tří nabízených, tzv. WOD (workout of the day), dle daných standardů, vyfotit se a foto uložit na instagram, či facebook a zaplatit startovné ve výši minimálně 1kč.

Jak si vedla naše děvčata? Pod vedením jejich učitele Mgr. Lukáš Káňi byly celý prosinec na tuto akci fyzicky připravovány. Všechny zúčastněné splnily svých 500 opakování, kdy jejich úkolem byla nejlehčí verze z tří možných a to:

100x Jumping Jack (Panák)

100x Power Clean with medball 2-3kg (Přemístění medicinbalu ze země na prsa 2-3kg)

100x Air squat (Dřep – využití tělocvičných laviček)

100x Push ups (Kliky – dámské)

100x Sit ups (Sed/ Leh – zkracovačky)

Tato akce „500 Reps pro děti“ je již druhým ročníkem a děvčata byla velice ráda, že se této akce zúčastnila. Věřím, že se slečny rády zapojí i v příštím roce.

Mgr. Lukáš Káňa