"Bez táty a mámy, pojďte s námi .. za školu."

28. května 2021

Třídní schůzky pro rodiče budoucích prvňáčků a akce pro děti

O přijetí do našich budoucích prvních tříd bývá vždy velký zájem. V letošním školním roce jsme obdrželi 141 žádostí.

Už podruhé se v běžných třídách nemohl konat zápis za přítomnosti rodičů s dětmi. Proto jsem se rozhodli, že jim to vynahradíme - zápis prostě bude!

Zveme tedy všechny naše budoucí prvňáčky na akci nazvanou

"Bez táty a mámy, pojďte s námi .. za školu."

Koná se dne 15. 6.  v 15:50 na našem školním hřišti, v případě nepříznivého počasí v tělocvičnách školy.

Na děti se budou těšit paní učitelky z budoucích prvních tříd se svými pomocníky.

Zatímco se rodiče budou účastnit od 16.00 hod třídních schůzek ve  školní jídelně, budoucí prvňáčci si prožijí „dodatečný“ zápis do první třídy s pestrým programem.

Stejná akce se bude konat také pro budoucí prvňáčky z bilingvních tříd dne 16. 6. v 15:50, třídní schůzka pro rodiče začne v 16:00,

Moc se na budoucí prvňáčky těšíme, stejně jako na rodiče!

Mgr. Lenka Lednická

ředitelka