JÍDELNA ZŠ A MŠ OSTRAVA

Košík plný vitamínů a energie

26. listopadu 2020

Naše školka se rozhodla v rámci projektového Dne zdraví poděkovat všem zdravotníkům za jejich práci na Covid oddělení Městské nemocnice Ostrava a podpořit je drobným dárkem v podobě "Košíku plného energie a vitamínů:-)".

Pokud se budete chtít zapojit do této veřejné sbírky, stačí pouze přinést na třídu během úterý a středy (24.11. a 25.11.) nějaké ovoce - citrusy, jablka, kávu, čaj, čokoládu, džus, oříšky...prostě cokoliv Vás napadne, že by mohlo udělat radost sestřičkám a zdravotníkům z Covid oddělení, dodat jim potřebné vitamíny, energii a úsměv na tváři. Vše co takto vybereme na třídách v mateřské škole, spolu s krásnými obrázky dětí, ve čtvrtek dopoledne odvezeme a předáme přímo zdravotníkům, dle předchozí domluvy.
Předem děkujeme za Vaši případnou účast a těšíme se na další aktivitu, která má smysl a udělá jistě radost ostatním.

Kolektiv zaměstnanců mateřské školy!

Image result for moap