BILINGUAL SCHOOL OSTRAVA

Jazykové zkoušky Cambridge 2022

7. února 2022

Vážení rodiče,
ve spolupráci s jazykovou školou Cloverleaf nabízíme našim žákům opět možnost přihlásit se na mezinárodní jazykové zkoušky Cambridge určené dětem a studentům základních škol. Bude se jednat o jazykové zkoušky YLE (Cambridge Young Learners English Tests) na úrovních Starters, Movers a Flyers a zkoušky KET for Schools, PET for Schools a FCE for School.
Jsme rádi, že letos opět může většina z nabízených zkoušek proběhnout  přímo v naší škole, což našim žákům nabízí větší pocit jistoty a bezpečí v podobě známého prostředí, pouze zkouška FCE for Schools bude probíhat v budově JŠ Cloverleaf na ulici Dolní 31 v Ostravě Zábřehu. V letácích ke zkouškám naleznete termíny konání a informace k jednotlivým úrovním zkoušek i ke způsobu přihlášení. Nejzazší možnost pro registraci ke zkouškám je 1. dubna 2022.

Táňa Bahnerová
zástupce ředitele pro bilingvní třídy